strona główna / Nasza oferta / Miszkania / Mieszkania Swarzędz / Zalasewo - Osiedle Ułańskie

Mieszkania Swarzędz / Zalasewo - Osiedle Ułańskie


pliki dołączone do oferty
Opis oferty

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną przez spółkę KOS-DOM w podpoznańskim Zalasewie. Osiedle Ułańskie to kameralny zespół mieszkań i domów w zabudowie szeregowej.

W pierwszym etapie realizacji inwestycji wybudowane zostały trzy zespoły dwulokalowych budynków w zabudowie szeregowej. W skład każdego zespołu wchodzą dwulokalowe budynki typu B i C. W budynku typu B zaprojektowane zostały mieszkania o powierzchni 46,36m2 na parterze (mieszkanie dwupokojowe) oraz o powierzchni 69,57m2 na piętrze (mieszkanie trzypokojowe). Natomiast w budynku typu C zaprojektowane zostały mieszkania o powierzchni 62,53m2 na parterze (mieszkanie trzypokojowe) oraz o powierzchni 85,48m2 na piętrze (mieszkanie czteropokojowe). Do każdego z mieszkań przynależny jest ogródek o powierzchni od 30m2 do 180m2 oraz dwa miejsca postojowe. Mieszkania budowane są w technologii tradycyjnej, z najwyższej klasy materiałów budowlanych gwarantując przyszłym mieszkańcom wysoki komfort użytkowania.

Z mieszkań I etapu pozostało 2 wolne, znajdujących się na piętrze, posiadających balkon o powierzchni 4,4m2.

 

Lokalizacja


Dodatkowe informacje

Osiedle Ułańskie to propozycja dla osób ceniących podmiejski spokój, a jednocześnie wygodę jaką niesie ze sobą bliskie sąsiedztwo dużego miasta. W pobliżu nowobudowanego osiedla znajduje się las oraz liczne tereny rekreacyjne, które pozwalają odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku. Lokalizacja inwestycji w podpoznańskim Zalasewie zapewnia dogodny i szybki dostęp do miejskiej infrastruktury zarówno Swarzędza, jak i Poznania. Osiedle Ułańskie to miejsce w którym warto zamieszkać.

W okolicy naszego Osiedla znajduje się przystanek autobusowy Linii nr. 55 z Poznania oraz Linii S9 i S4 Komunikacji Miasta Swarzędz. Oto rozkład jazdy autobusu: Linia nr 55, Linia S9, Linia S4.

Oferta
Nr Pow. działki Metraż Pow. ogrodu Cena Status Pliki
C1/2405,0 m285,5 m2144.00 m2informacja u dewelopera
Sprzedane
rzut C rzut C
C5/2410,0 m285,5 m2185.00 m2informacja u dewelopera
Sprzedane
rzut C rzut C
C7/2268,0 m285,5 m278.00 m2informacja u dewelopera
Dostępne
rzut C rzut C
Imię i nazwisko *
E-mail * Telefon *
Oferta*
Treść wiadomości *
zadanie
kalkulator
Zapraszamy na Targi

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 15-16 Października odbędą się Targi Mieszkań i Domów....

Ostatnie mieszkanie na Osiedlu Ułańskim

Pozostało nam już tylko jedno mieszkanie na Osiedlu Ułańskim. 3 pokojowe, z łazienką oraz WC, salon z aneksem kuchennym, miejscem na...

Domy w Etapie V Osiedla Ułańskiego

Oferta Etapu V, cieszy się dużym Państwa zainteresowaniem. Na dzień dzisiejszy pozostały 4 domy wolne, a 9 zostało sprzedanych lub...

KOS - DOM  Sp. z. o. o, 62-030 Luboń, ul. Poniatowskiego 12 | biuro@kosdom.pl | administrator


Projekt i wykonanie www.wena.net